20 april 2023

Trema Foodnetwerk

De kunst van het bewijzen
De kunst van het verhalen vertellen is zo oud als de mensheid. De kunst van het bewijzen dat deze verhalen kloppen alleen niet.

We zijn ons als marketeer allemaal bewust van de term greenwashing en onderkennen dat dit anno 2023 niet meer kan. In deze tijd moet je als bedrijf niet alleen zorgen voor een goed verhaal, maar ook steeds vaker bewijzen dat het verhaal écht is: van story telling naar story proving. Bij story proving staan transparantie en verantwoordelijkheid nemen centraal. Aspecten die vooral generatie Z essentieel vindt.

Tijdens deze bijeenkomst delen diverse bedrijven hoe zij met story proving het verschil maken. Ook gaan we aan een case werken om de opgedane kennis direct toe te passen op je eigen business.