U bent hier:  »  Nieuws

Kunnen wij je helpen?

Mariëlle
Projectmanager Netwerkgroepen
marielle@focusplaza.nl
Sharon
Projectmanager Netwerkgroepen
sharon@focusplaza.nl
Marjo
Adjunct Directeur
marjo@focusplaza.nl
Marleen
Projectmanager
marleen@focusplaza.nl
Henrike
Web- en communicatiemanager
henrike@focusplaza.nl
Lydia
Management Assistent
lydia@focusplaza.nl
Gerrit
Directeur
gerrit@focusplaza.nl
Annemarie
Secretariaat/ ledenadministratie
annemarie@focusplaza.nl
Ruud
Dagvoorzitter
ruud@focusplaza.nl
John
Dagvoorzitter
john@focusplaza.nl
Wim
Dagvoorzitter
wim@focusplaza.nl

Niets missen?

Meld je aan voor onze nieuwsbrief. Je blijft dan op de hoogte van ons laatste nieuws per e-mail.

Wil je ons volgen?

Kijk dan ook eens op onze LinkedIn, Twitter en Facebook pagina’s.

Contact informatie

Hoofdvestiging
Zeddamseweg 11a
7075 EA Etten

Postadres
Postbus 324
7000 AH Etten

Tel. +31 (0)315 34 61 44
Fax. +31 (0)315 34 63 72
E-mail info@focusplaza.nl

K.v.K. nr. 09103110
BTW nr. NL 8073.75.408.B01
Bank NL49RABO 0116 3349 59

Vrienden van

StorteboomVan PoortvlietMix OnlineWhat's Going on in Retailing?!